Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.09.2011 Gazete

'a kalite ödülü

Aktif Bank'a kalite ödülü
, Business Initiative Directions (BID) tarafından Altın Kategori'de Uluslararası Kalite Ödülü'ne layık görüldü. 116 ülkenin şirket liderlerinin bir araya gelerek sunduğu öneriler sonucunda aday gösterilen Aktif Bank, ileri teknolojik altyapısı, inovatif yaklaşımı ve güçlü insan kaynağı özellikleriyle ödülü almaya hak kazandı. Aktif Bank Genel Müdürü Dr. Önder Halisdemir, "Bankamızın, layık görüldüğü 'International Star for Quality Ödülü'ne belirli kalite standartlarına ulaşmış dünyanın çeşitli bölgelerindeki başarılı firmalar tarafından önerilmiş olmaktan da mutluyuz" dedi.

HER YIL BÜYÜYOR
Aktif Bank 2007 yılında başlattığı yapılanma programı ve mucidi olduğu "Yeni Jenerasyon Bankacılık" yaklaşımı sayesinde Türk bankaları arasındaki sıralamasında yerini her yıl üst sıralara taşıyor. Son 4 yılda 35 kat büyüyen Aktif Bank, kalite prensiplerinden ödün vermeden yeni başarıları kovalıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.