Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.09.2011 Gazete

En ucuz araba!

En ucuz araba!
HİNT şirketleri Grubu'nun ürettiği, dünyanın en ucuz otomobili , dünyanın en pahalı otomobiline dönüştürüldü. Tata Grubu'nun bünyesindeki Titan endüstrilerine bağlı bir mücevherat şirketinin girişimiyle, 2 bin dolarlık fiyatıyla dünyanın en ucuz otomobili olan Nano, altın, gümüş ve değerli taşlarla bezendi. Aracın mücevherle bezenmiş haldeki değerinin 3 milyon sterlin (yaklaşık 8.5 milyon TL) olduğu kaydedildi. Tamamen çalışır durumdaki aracın satış için değil, ülkedeki mücevherat yapımının 5 bininci yıl dönümünü kutlamak amacıyla süslendiği belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.