Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 16.09.2011 Gazete
ABONE OL

'den yeni koleksiyon

Çalık Denim'den yeni koleksiyon

'in denim kumaş üreticisi , İlkbahar- Yaz 2013 Koleksiyonu'nu tanıttı. Premium denim markalarının tercihi Çalık Denim'in organizasyonu; denim sektörünün önde gelen yerli ve yabancı temsilcilerini buluşturdu.

Toplantıda konuşan Gap Güneydoğu Tekstil Genel Müdürü , AR-GE çalışmalarının meyvesi olan 'Eco-Cycle' konseptine ilginin yüksek olduğuna değinerek, "Normal koşullardan yüzde 64 daha az kimyasal tüketimi ve yüzde 71 daha az kimyasal salınımı sağlayan bu tarz özel çalışmalar yapmayı toplumumuza bir borç biliyoruz. Çalık Denim, 2013 yılı kampanyalarında, estetik ve faydalı inovasyonlarını sürdürmeyi planlıyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.