Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.02.2011 Gazete
ABONE OL

'den kentsel dönüşüm hamlesi

TOKi'den kentsel dönüşüm hamlesi
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi () Başkanı , 2002'den bu yana 500 bin konut hedefine yaklaştıklarını, 480 bin konut ürettiklerini hatırlatarak, bundan sonra kentsel dönüşümlere yoğunlaşacaklarını anlattı. Bayraktar, "Türkiye'de nerede kaçak yapı varsa, nerede depreme dayanıksız yapı varsa, bunları dönüştürmek için büyük bir gayret içine girdik. Bu, Hükümet'in, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın sayesinde oldu. Kentlerden başlamak üzere, ilçelere, kasabalara ve köylere kadar ineceğiz. Kentsel dönüşüme son derece önem veriyoruz" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.