Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.02.2011 Gazete
ABONE OL

Yunan adaları para etmiyor

Yunan adaları para etmiyor
Yunanistan'ın satmayı planladığı iddia edilen adalara alıcı bulunmadığı belirtildi. Atina'da yayımlanan haftalık To Vima gazetesi, 'Yunanistan'daki bürokrasinin ve satın alınacak olan adaların ne şekilde değerlendirileceği konusundaki belirsizliğin, yatırımcıların ilgisini azalttığını' yazdı.To Vima, "50 milyarlık gelir hikaye" başlıklı haberinde, 'devletin 1990 yılından bu yana değerlendirmeyi planladığı 598 ada ile ilgili girişimlerinin bugüne kadar sonuçsuz kaldığını ve Ege'de satışa çıkarılan 50'den fazla özel adaya da alıcı bulunmadığını' duyurdu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.