Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 22.02.2011 Gazete
ABONE OL

Kaşmirin Paris çıkartması

Kaşmirin Paris çıkartması
Avrupa'da yaygın Türk markası Silk&Cashmere, kornerlarla girdiği pazarlarda şimdi mağazalaşmaya hazırlanıyor. Firma; İspanya, Almanya ve İsviçre'den sonra Fransa'da da mağaza açıyor. Türkiye'de olmayan ipek ve kaşmirden Silk&Cashmere'i üreten Ayşen Zamanpur, "Avrupa her zaman başarılı olduğumuz bölgelerin başında gelir. Mayıs'ta Paris'te mağaza açıyoruz. 449 modelle dünyanın en zengin saf kaşmir ve ipek koleksiyonuna sahibiz. İpek ve kaşmirle dünyayı fethedeceğiz" dedi. Türkiye'de Sapphire, Akbatı ve Marmara Forum'da mağaza açacaklarını ifade eden Zamanpur, Ortadoğu'da ise İran'dan ciddi bir teklif aldıklarını ve bunu değerlendirmeyi düşündüklerini söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.