Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 13.02.2011 Gazete
ABONE OL

Ekmeğe bu yıl zam olmayacak

Ekmeğe bu yıl zam olmayacak
TÜRKİYE Fırıncılar Federasyonu Genel Başkanı Halil İbrahim Balcı, ekmeğin kilogram fiyatının 2011 yılı sonuna kadar 2 lira 85 kuruştan fazla olmaması konusunda kararlılıklarını devam ettirdiklerini söyledi. Balcı, şöyle konuştu: "2 lira 85 kuruş öncelikli hedefimiz. Olağanüstü durum olmaması durumunda uzun süre bu fiyatı muhafaza edeceğiz."

kalan karakter 1000

atim77 atim77

ben istanbul da fırıncılık yapıyorum. ekmeğin fiyatına zam gelmemesi halkımız açısından çok güzel ancak ekmeğin fiyatını denetim altına alabilseler çok güzel olacak. k.çekmece semtinde ekmek 300 gr 0,50 kr satılıyor. ruhsatsız fırınlar %90 ben burada belediyeleri göreve çağırıyorum. halkın sağlığıyla oynanmasa bu ekmek bu kadar düşük fiyata satılamaz. birşeylerden vazgeçiliyor ki ekmek bu fiyata satılabiliyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.02.2011 15:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.