Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.01.2011 Gazete
ABONE OL

Turizmde Mısır sevinci

Avrupalı turistler Mısır ve Tunus'taki olaylar nedeniyle rezervasyonlarını Türkiye'ye kaydırıyor

Turizmde Mısır sevinci
Mısır ve Tunus'ta yaşanan siyasi karışıklık bu ülkelerdeki turizm hareketlerini olumsuz etkilerken, Türk turizmcilerin umutlarını artırdı. Avrupa'da rezervasyon kararı verme sürecinde olan turistlerin, karışıklığın yaşandığı bu ülkeler yerine Türkiye'ye kayacağına yönelik umut arttı.

FİYAT KIRMAK YOK
Bu ülkelerden gelecek turistlerin yanı sıra doluluğun garantilenmesiyle de fiyat kırmanın ortadan kalkacağını söyleyen turizmciler, "Bu sayede fiyatlar sabit kalacak, gelir düşmeyecek. Fiyat kırmak Türkiye imajını zedeliyordu" yorumunu yapıyor.


Dilek TAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.