Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.01.2011 Gazete

Herkese sigorta var Bana gelince yok!

Herkese sigorta var Bana gelince yok!
Çalışma hayatında yaşanan sorunlar bitmiyor; TAKVİM'in şikayet hattı susmuyor... Antalya'da 5 yıldızlı bir otelde aşçılık yapan okurumuz, kendisi dışında tüm çalışanların sigortalı olduğunu, kendi sigortasının ise gerekçesiz kesildiğini belirtiyor. İşte okurumuzun anlattıkları: "4 yıldır buradayım. Sigortam vardı ama kestiler. Sebebini sorduğumda geçici bir durum olduğu söylendi ama benim dışımda herkes sigortalı olarak çalışıyor. Çocuklarım var, hastalanıyorlar onları hastaneye götürüp tedavi ettiremiyorum. Çalışmak zorunda olduğumu bildikleri için bundan faydalanıyorlar. Elim kolum bağlandı kaldım. Hiçbir ek kazancım da yok. Yetkililerden yardım istiyorum."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.