Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 26.01.2011 Gazete
ABONE OL

Bin kişiye iş imkanı

Bu yıl 30 milyon dolarlık yatırımla cirolarını yüzde 20 artıracaklarını açıklayan Genel Müdürü Mehmet Nane, bin yeni eleman alacaklarını da müjdeledi

Bin kişiye iş imkanı
Kuruluşunun 11'inci yılını kutlayan , 2011'e de iddialı girdi. Perakende Grup Başkanı Haluk Dinçer, Teknosa'nın, kurulduğundan bu yana 'Türkiye'nin lideri' olduğunu ifade ederek, "Perakende Grubu içerisinde cirodan aldığı yüzde 60 payla da Sabancı Holding'in yıldızı oldu" dedi.

SÖZÜ DİNLENİR ÜLKEYİZ...
Türkiye'nin tutarlı mali politikalar ile küresel krizden başarıyla çıktığını belirten Dinçer, "Türkiye yaptığı izlenir, sözü dinlenir bir ülke konumuna geldi" diye konuştu. Yeni yılda da büyümelerine devam edeceklerini açıklayan Teknosa Genel Müdürü Mehmet Nane ise, bu yıl 30 yeni mağaza açarak bin kişiye ek istihdam sağlayacaklarını kaydetti. 2011 için 30 milyon dolarlık yatırımla cirolarını yüzde 20 artırmayı hedeflediklerini söyleyen Nane, Türkiye genelinde saatte 2 bin 250 ürün, yılda ise 19 milyon 500 bin adet ürün sattıklarını kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.