Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.01.2011 Gazete

Yöneticiliği üstlendi aidatları düşürdü

Yöneticiliği üstlendi aidatları düşürdü
, gerçekleştirdiği projelerde satış sonrası hizmetleri katma değere dönüştürecek yeni adımlarını 'düşük aidat' sloganı ile güçlendiriyor. Holding bünyesindeki , ev sahibi veya kiracıların ödeyecekleri aidatları minimum seviyeye indiriyor. Teknik Yapı Başkan Yardımcısı , "Aktif Yaşam ve Teknik Güvenlik, müşteri memnuniyetini satış sonrasında da sürdürmek için kuruldu. Bu şirketlerin hizmet verdiği Uplife Park ve Dilman Towers projelerimizdeki aidat tutarları emsallerinin yaklaşık yüzde 25-30 daha aşağısında bulunmaktadır" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.