Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 21.01.2011 Gazete
ABONE OL

Ev ver petrol al

1 depo benzinin 1 dolar olduğu 'dan Türkiye'ye 'Bize konut yapın, karşılığında petrol verelim' teklifi geldi. hemen kolları sıvadı

TOKİ petrol buldu
Yaklaşık 2 milyon adet konut ihtiyacı olan , Türkiye'ye, 'konut karşılığı petrol' teklifi yaptı. Enerji Bakanı , dün, Venezuela Enerji ve Petrol Bakanı ile görüştü.

' YAPABİLİR'
Ramirez, ülkesinin çok sayıda konuta ihtiyacı bulunduğunu, inşaat sektöründe iyi durumda olan Türkiye'den de konut yapması karşılığı, petrol veya petrol ürünleri verilebileceği konusunda Bakan Yıldız'a teklif götürdüklerini kaydetti. Yıldız da, Venezuela'nın konut ihtiyacının bir kısmının hem TOKİ, hem de Türk özel sektörü tarafından yapılabileceğini ifade etti. Teklif üzerine heyetteki TOKİ yetkilileri, Venezuela Konut Bakanlığı ile görüşmelere başladı.

kalan karakter 1000

ZAFER DEMİR ZAFER DEMİR // ANKARA

Uzaklarda PETROL arayabiliriz ama Kendi ÜLKEMİZDE de PETROL aramalıyız.MALATYA İLİ,HEKİMHAN İLÇESİ,KÖYLÜKÖYÜ Ağdere ve Çamkoyak Mevkiilerinde PETROL olabilir,araştırılmalı ve gerçekten varsa ÇAMKOYAK ve AĞDERE Mevkiilerinde bulunan PETROL çıkartılmalıdır.Başka yörelerde de olabilir.Zaten ÜLKEMİZ,PETROL DENİZİNİN üzerinde derler,gerçeklik payı vardır herhalde.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.01.2011 13:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.