Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 15.01.2011 Gazete
ABONE OL

e gece yarısı zammı

Motorine gece yarısı zammı
Ham petrol fiyatlarının artması ve döviz kurunda yükselişle benzin ve fuel-oile art arda gelen zamların ardından rafinerileri dün gece e yüzde 2.01 oranında zam yaptı. Zammın pompaya 6 kuruş olarak yansıması bekleniyor. Kararın ardından İstanbul'da ortalama 3.32 liraya satılan motorinin litre fiyatının 3.38 liraya, 3.16 liraya satılan kırsal motorin fiyatının 3.24 liraya çıkacağı belirtiliyor. Ankara'da ise 3.30 liraya satılan motorinin 3.36 liraya, 3.19 liraya satılan kırsal motorinin de 3.25 liraya yükselmesi bekleniyor. Öte yandan Ankara'da birçok istasyonda son zamla birlikte kurşunsuz 95 oktan benzinin litre fiyatı 3.99 liraya yükseldi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.