Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 15.01.2011 Gazete
ABONE OL

'den borsada hesaplı alışveriş

2011'in ilk halka arzı 'den geldi. Kiler, 20-21 Ocak'ta talep toplamaya başlayacak...

Kiler'den borsada hesaplı alışveriş
, hisselerinin yüzde 13.05'ini, ek satış ile birlikte toplam yüzde 15'ini halka arz etmek üzere Sermaye Piyasası Kurulu ve İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na başvurdu. Kiler halka arzında 20-21 Ocak tarihleri arasında talep toplanacak. Halka arz fiyat aralığı 5.30-6.10 TL aralığında olacak. Kiler Holding Perakende Grubu Başkanı Ümit Kiler, "Bu bizim ilk halka arzımız. Önümüzdeki aylarda da sıra Kiler Gayrimenkul'de olacak" dedi.

YABANCILAR ÇOK POZİTİF
Avrupa'nın bazı ülkelerinde roadshow toplantıları yaptıklarını, bu ülkelerden Türkiye'ye bakma fırsatı bulduğunu, ülkesiyle gurur duyduğunu ifade eden Kiler, şöyle konuştu: "Bütün yatırım kuruluşları ve analistler, Türkiye hakkında çok pozitif. Türkiye'nin yatırım yapılabilir bir ülke olduğu konusunda hemfikirler."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.