Bugünkü
Takvim

İhracata dizi dopingi

İhracata dizi dopingi
Reyting rekorları kıran atv'nin sevilen dizileri; , , ve , Ortadoğu'da ihracatı da ateşliyor. Diziler sayesinde Türk markalarına olan ilgi hızla artıyor. 3'üncü Türkiye-Ortadoğu Ticaret Köprüsü organizasyonunda TUSKON ile ticaret anlaşması imzalayan Amman Ticaret Odası Başkanı Riad Saifi, Türk dizilerinin ticarete de katkı yaptığını belirtti. Saifi, "Dizilerdeki tekstil ve mücevher markalarını da Ürdün'de görmek istiyoruz" dedi. Ürdünlü alışveriş merkezi zinciri sahibi Jamal Abd-Elfattah Hammad ise gençlerin dizileri izledikten sonra mağazaya akın ettiğini kaydetti. TUSKON Başkanı R?zanur Meral de, Ürdün, Suriye ve Lübnan ile ticaretin 10 milyar dolara çıkacağını söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.