Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 31.10.2010 Gazete
ABONE OL

'tan yüksek konfor

Vaillant'tan yüksek konfor
atmoTEC/turboTEC Pro ve Plus kombiler son teknoloji özellikleriyle hem yüksek verimlilik, hem de konforlu bir kullanım imkanı sunuyor. Hermetik ve bacalı modellerde, 17.000, 20.000, 24.000 ve 31.000 kcal/h kapasitelerde üretilen kombilerin ön panelinde yer alan dijital ekran sayesinde, sıcaklık ve basınç değerleri takip edilebiliyor. Üç parçalı gövde kapağı, montaj ve bakım kolaylığı sağlıyor. Bu kombiler, yüzde 35- yüzde 100 arasında kademesiz modülasyon ve otomatik devir ayarlı pompa kumandasıyla, yüksek verim, sessiz çalışma ve tasarruflu kullanım imkanı sunuyor. Özel dizayn Aquasensör sistemi ile de sabit sıcaklıkta su sağlanabiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.