Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 31.10.2010 Gazete

ler 39 TL taksitle

DemirDöküm kombiler 39 TL taksitle
markalar araştırmasına göre; 'akla ilk gelen kombi markası' olarak, 5 yıldır arka arkaya birinci sırada yer alan DemirDöküm, kombi kampanyasında ayda 39 TL'den başlayan taksitlerle ürün alma imkanı sunuyor. Kampanyada peşin fiyatına 12 taksit veya 36 aya varan vade imkanları bulunuyor. DemirDöküm Neva kombiler, yüksek verim ve düşük yakıt tüketimi hedefleri çerçevesinde üretiliyor. Neva kombiler Türkiye'de ilk kez uygulanan One Piece Flow (OPF) üretim teknolojisi ile dikkat çekiyor. Teknolojinin felsefesi, üretilen her bir ürünün üretim boyunca tek bir sorumlu operatör tarafından takip edilmesine dayanıyor. Kombinin ısı transfer yüzeyi daha geniş olduğu için verim yükselirken gaz tüketimi azalıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.