Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.10.2010 Gazete
ABONE OL

Ağa'nın fuar alışverişi 2.4 milyar lira

Ağa'nın fuar alışverişi 2.4 milyar lira
Autoshow'un VIP gününe katılan Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun patronu Ali Ağaoğlu, değeri 1.2 milyon euroyu (2.4 milyon lira) bulan 2 süper lüks otomobil satın aldı. Fuar öncesinde 545 bin euroluk Rolls Royce Ghost'u Paris'te beğenip aldığını açıklayan Ağaoğlu'nun 2. aldığı araç ise Bentley'in ilk kez Türkiye'ye getirip Autoshow'da sergilediği 640 bin euroluk Mulsanne oldu. Fuarı da gezen Ağaoğlu, şirketi için almayı planladığı Renault Fluence'ı inceledi. Oyak Renault Genel Müdürü Tarık Tunalıoğlu ile de bir araya gelen Ağaoğlu, "Gerekli altyapının sağlanması durumunda 500 adet elektrikli Fluence alma taahhüdüm aynen devam ediyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.