Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.10.2010 Gazete

Duayen tekstilciye ödül

Duayen tekstilciye ödül
Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği Bölümü'nün 3 yılda bir gerçekleştirdiği Uluslararası Tekstil Sempozyumu'nda, Duayen Tekstilci Ödülü', Anateks ve İpaş'ın kurucusu, Yönetim Kurulu Başkanı 'ın babası 'a verildi. Çalık, plaketini Ege Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Azmi Telefoncu'nun elinden aldı. Ödülün kendisinin çalışma azmini daha da artırdığını belirten Çalık, "Ülkem için bundan sonra da tüm gücümle çalışmaya devam edeceğim" dedi. Törende konuşan Ahmet Çalık ise, "Bugün, iyi bir evlat olduysak, başarılı ve müspet değerlerimiz varsa bu bizleri yetiştiren anne, baba ve hocalarımız sayesindedir. Mahmut Çalık gibi babam olduğu için kendimi çok şanslı sayıyorum. Babam bana hep iyi insan olmayı, vatan ve insan sevgisini, merhameti öğretti" ifadesini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.