Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 27.10.2010 Gazete
ABONE OL

En ucuz daire 1.1 milyon TL

En ucuz daire 1.1 milyon TL
'ün 2007'de 800 milyon dolara aldığı 'daki eski Karayolları arazisi üzerine inşa edilen Zorlu Center projesi, bugünden itibaren resmen satışa çıkıyor. Projedeki residansların metrekare fiyatları 9 bin 500 ile 18 bin dolar arasında değişiyor. Rezidans bölümü, büyüklükleri 117 ile 733 metrekare arasında değişen Kule Rezidans ve Teras Ev olmak üzere 2 farklı binada 584 rezidanstan oluşuyor.

Projedeki en küçük daire olan 1+1'ler bu hesapla 1.1 milyon dolardan, en pahalı daire ise 14 milyon dolardan satılacak. Zorlu Center'daki 9 penthouse daire ise bin 350 metrekareden oluşuyor.
Penthouseların fiyatı da bu hesapla 24 milyon doları buluyor. Projeye hem yerli hem de yabancıların yoğun ilgi gösterdiğini belirten Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı , 2 bin kişinin satışlar başlamadan satış ofisini ziyaret ettiğini kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.