Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.10.2010 Gazete
ABONE OL

İstanbul'u yeniden yapacak

TOKi İstanbul'u yeniden yapacak
() Başkanı Erdoğan Bayraktar, bundan sonra ana eksenlerinin olacağını belirterek, "Bizim siyaset yapmak gibi bir hakkımız yok. Devletin memurlarıyız ve milletin hizmetçisiyiz. Biz bu işi yapacağız. Yaparsak yaparız, yapamazsak defolur gideriz" dedi. Esenler'deki Oruç Reis Mahallesi Kentsel Yenileme Projesi protokolünün imza töreninde konuşan Bayraktar, kentsel dönüşümün artık Türkiye'nin olmazsa olmazı olduğunu dile getirdi. TOKİ'nin İstanbul'da 1 milyon 750 bin konutu yıkarak yeniden yapmaya hazırlandığı proje, yaklaşık 150
milyar lirayı bulacak.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.