Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.10.2010 Gazete
ABONE OL

300 kişi mağduruz

Bir özel güvenlik firmasında çalışan okurumuz 'Çocuk paramız verilmiyor. Sigortada girdi-çıktı yapılıyor' dedi

300 kişi mağduruz
Hemen her sektörden çalışan okurlarımızdan şikayet yağıyor. 'dan arayan okurumuz da yaşadıklarını şöyle anlattı: "İstanbul'da bir özel güvenlik şirketinde çalışıyorum. Burada yaklaşık 300 kişiyiz. Hepimizin derdi aynı. Çalıştığımız kurum, anlaşma yaptığı şirketlerden nı alıyor ama bize asla bunu vermiyor. Sigortalarımızda da sürekli girdi-çıktı yapılarak mağdur ediliyoruz. İşsiz kalmaktan korktuğumuz için sesimizi çıkartamıyoruz. Biz güvenlik elemanıyız ama bizim güvencemiz yok. İşveren canı istediği gibi davranıyor. Kime, nereye başvuracağımızı şaşırdık. Yetkililerin bize yardım etmesini istiyoruz."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.