Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.10.2010 Gazete
ABONE OL

'ya i

Yeni Karamürsel'in sahibi Harun Tan'dan parasını alamayan tekstilci, işadamının eşinin lüks aracına koydurmaya hazırlanıyor

Ebru Şallı'ya YKM hacizi
Ünlü 'nın arabasına kocası Harun Tan'ın da ortağı olduğu 'deki ticari ihtilaflar nedeniyle geliyor. Ankaralı tekstilci Abdullah Güngör, Harun Tan'ın hissedar olduğu YKM ile mahkemelik oldu. YKM mağazalarına okul konsepti veren Güngör, sözleşmenin ihlal edildiği iddiası ile 500 bin euro tazminat davası açtı. Tekstil firması Güngörler ile YKM Kızılay Şubesi arasındaki sözleşmeye göre; mağazada başka marka okul kıyafeti satıldığında 500 bin euro tazminat ödenecekti. İddiaya göre, YKM sözleşmeyi ihlal etti ve başka markaları vitrine koydu. Bunun üzerine Ankaralı firma dava açtı. Abdullah Güngör, ayrıca YKM'den geçen yıla ait 19 bin bu yıl da 308 bin liralık alacağını tahsil edemediğini söyledi. Güngör, "YKM yöneticileri ile konuştuk ama bir adım atmıyorlar. Eşi Ebru Şallı'nın da şirkette yüzde 0.5 hissesi var. Şimdi istesem hem arabasına, hem evine haciz götürebilirim. Eşini ikna etsin, borçlarını ödesinler" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.