Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 16.10.2010 Gazete

Doğan'ın kaderi bilirkişinin elinde

Doğan'ın kaderi bilirkişinin elinde
hisselerinin Axel Springer'e devrinde muhasebe hilesi yapıldığı iddiasıyla açılan davanın 5'inci duruşması yapıldı. Duruşmaya Doğan Grubu'nun avukatı Şehnaz Yüzer ve Hazine avukatı katıldı. Bilirkişi raporunun beklenmesi için 1 Aralık tarihine ertelenen duruşma sadece 3 dakika sürdü. Duruşmada Doğan Grubu'nun avukatı Yüzer, "Davanın uzamasından şirketler zarar görüyor" dedi. Mahkeme Başkanı Hakim Emine Ertem, duruşma sonunda 25 Haziran'da bilirkişiye gönderilmesine karar verilen dava dosyası ile ilgili bilirkişi raporunun beklenmesine karar verdi. Mahkeme Başkanı Emine Ertem, duruşmayı 1 Aralık'a erteledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.