Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 12.10.2010 Gazete
ABONE OL

Ev alacak acele etsin

Ev alacak acele etsin
almak için son 10 yılın en iyi döneminin yaşandığını söyleyen , bunu 'tarihi fırsat' olarak değerlendirdi.
Tuncel, "Bugün faizler en düşük yüzde 0.59, en yüksek yüzde 1.07 seviyesinde. Düşen faizler ve uzayan vadeler konut talebini destekler mahiyette" dedi. Bu yıl ev fiyatlarının da, kiraların da artmadığını belirten Tuncel, "2011 ortasında konut fiyatlarının yükselişe geçmesini bekliyoruz" diye konuştu. Bu arada Ağaoğlu, My World Europe Projesi'nde bin 440 konutluk birinci etabı 2 haftada satarak, ikinci etabın satışına başladı. Tuncel, ikinci etabın da açılmasıyla birlikte toplamda 3 bin 100 konutun satışa sunulduğunu, bunların bin 850 adedinin satıldığını, 150-200 adet konutun da opsiyonlu olduğunu kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.