Bugünkü
Takvim

Amerikan vizesi internete taşındı

Amerikan vizesi internete taşındı
Türkiye'de ABD'ye yönelik vize başvurularında bilgisayar uygulamasına 1 Şubat'tan itibaren başlanacağı bildirildi. ABD Büyükelçiliği'nden yapılan açıklamada, Amerika Birleşik Devletleri'ne seyahatlerinde göçmen olmayan kişilere yönelik bilgisayar bağlantılı vize başvuru uygulamasına geçildiği belirtilerek, bu yeni başvuru şeklinin Türkiye'de 1 Şubat tarihinde uygulanmaya başlanacağı duyuruldu. Bu yeni uygulama ile başvuru sahibinin, dijital fotoğrafını kişisel bilgisayardan elektronik forma kopyalayabildiği belirtilen açıklamada, "Başvuru sahibi DS-160 formunu doldurduktan sonra formun iletildiğini teyit eden onay sayfasının çıktısını yazıcıdan alarak vize görüşmesine getirecektir" denildi.

PAZAR TATİLİ AVM'LERİ BİTİRİR

İŞTE AKMERKEZ'İN DEĞERİ!

TURİST ARTIYOR GELİR DÜŞÜYOR!

BAKLAVACININ FISTIK DERDİ!

SEBZE MEYVE UCUZLUYOR!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.