Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 29.10.2009 Gazete
ABONE OL

Sıfır peşinat hemen teslim

TOKİ ve Emlak Konut ortaklığı ile Makro İnşaat'ın Çorlu'da yapımını tamamladığı Ergene Vadisi Projesi'nde peşinat sıfıra inerken, ödemeler de 6 ay sonra başlıyor. Makro İnşaat Başkanı Ercan Uyan, "Peşinat yok, sıfır faizle uzun vadeli satıyoruz. Müşterimiz taksitlerini de 6 ay sonra ödemeye başlayacak" dedi. Fiyatların da çok cazip olduğunu söyleyen Uyan, 60 metrekarelik 1+1 dairenin peşin fiyatının 74 bin TL, 133 metrekarelik 3+1 dairenin fiyatının 140 bin TL, 176 metrekarelik 5+1 dairenin fiyatının da 177 bin TL olduğunu belirtti. Bin 296 konuttan oluşan projede, 76 ticari ünite, ilköğretim okulu ve sosyal donatı alanları bulunuyor. Projenin, toplam inşaat alanı ise 136 bin 700 metrekare.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.