Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.10.2009 Gazete
ABONE OL

Saturn, 'en ucuz biziz' iddiası ile açılıyor...

Metro Group bünyesindeki tüketici elektroniği zinciri Saturn'ün, Türkiye'deki ilk mağazası Bayrampaşa'daki Forum İstanbul Alışveriş Merkezi'nde yarın açılıyor. Saturn Türkiye Genel Müdürü Yıldırım Karaali, tüketici beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflediklerini ve büyük iddialarla pazara girdiklerini söyledi. 2010'a kadar 5 mağaza daha açmayı planladıklarını açıklayan Karaali, ikinci mağazanın yine İstanbul'da olmasını planladıklarını kaydetti. Karaali, Saturn'ün en düşük fiyat garantisi sunacağını ve eve ücretsiz teslimat yapılacağını belirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.