Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 28.10.2009 Gazete
ABONE OL

4/4'lük yatırım atağını İzmir'den başlatıyor

Türkiye'deki agresif büyümesini sürdüren Media Markt, İzmir'deki ilk mağazasını bugün Balçova'da açıyor. Media Markt'ın 4 mağaza açılışını gerçekleştireceği 4/4'lük yatırım atağının ilk durağı olan İzmir mağazası, çok özel fiyatlı ürünler ve promosyonlarla teknoloji severleri ağırlayacak. Media Markt'ın, yıl sonuna kadar Türkiye'deki tüm mağazaları ile toplam 100 bin metrekarelik alana ulaşması hedefleniyor. Türkiye pazarına girdikleri 2007'den bu yana yatırımlarının sürdüğünü söyleyen Media Markt Operasyonlardan Sorumlu Türkiye Genel Müdürü Nuri Topatan, "Küresel krizin tüm şiddetine rağmen yatırımlarımıza ara vermedik. Şimdi ülkemiz ekonomisine duyduğumuz güveni bir kez daha gösteriyor ve dört dörtlük yatırım atağımızı başlatıyoruz" dedi. Topatan, 3 ay içerisinde 1'i Ankara, diğer 2'si İstanbul'da olmak üzere 3 mağaza daha açacaklarını açıkladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.