Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 26.10.2009 Gazete
ABONE OL

KKTC'ye yeni yatırım

Net Holding'in sahibi olduğu Merit Otelleri, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) başkenti Lefkoşa'da 40 milyon dolar yatırım yaparak ilk 5 yıldızlı otelini açtı. Otelin yapımına 2007 yılında başlandığını söyleyen Merit A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Reha Arar, "KKTC'de yatırım zevkli. Lefkoşa'da business konseptiyle ilk otelimizi açtık" dedi. Arar, KKTC'de belli bölgelerde otellerin yoğunlaştığını, yatırımların ağırlıklı olarak Girne ve Magosa'ya yapıldığını söyledi. Arar, turizmin KKTC'nin lokomotifi olduğunu kaydetti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.