Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 24.10.2009 Gazete
ABONE OL

Yeni koleksiyonu geri dönüşümlü kumaştan

Spor ve günlük giyim markası O'Neill, 2009-2010 Sonbahar/ Kış Koleksiyonu ile önemli bir de mesaj veriyor. Geçtiğimiz Bahar Koleksiyonu'nda organik iplik kullanan O'Neill, bu sezon daha da ileri bir adım atarak, çevreye karşı duyarlılığını vurgulamak amacı ile koleksiyonunda geri dönüştürülmüş kumaşlar kullanıyor. O'Neill'ın geri dönüştürülmüş kumaşlardan tasarladığı yeni koleksiyonu, Intersport'un Türkiye'deki 23 mağazasında satışa sunuluyor. O'Neill, bu seriden elde edilecek gelirin bir kısmını, amacı küresel ısınma etkilerini tersine çevirmek olan Protect Our Winters organizasyonuna bağışlıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.