Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 23.10.2009 Gazete
ABONE OL

İlk mağazasını Kasım ayında İzmir'de açacak

ABD'nin 45 milyar dolarlık cirosuyla dünyanın en büyük tüketici elektroniği perakendecisi Best Buy, Türkiye'deki ilk mağazasını Kasım'ın ikinci yarısında İzmir'de açacak. Best Buy Türkiye Ülke Başkanı Ruşen Kopmaz, 13 ülkede faaliyet gösteren şirketin, Türkiye'deki sloganının 'müşteri odaklılık' olacağını söyledi. Balçova Ege Park Alışveriş Merkezi'nde 4 bin 200 metrekarelik bir mağazada hizmet vereceklerini, 15 bine yakın ürünün satışa sunulacağını ve 119 kişiyi istihdam edeceklerini belirten Kopmaz, "Çok genç, dinamik bir ekip ile İzmirliler'i karşılayacağız. Hedefimiz, Best Buy'ı herkesin çalışmak için can atacağı bir şirket ve gezmekten, alışveriş yapmaktan haz duyulan, eğlenceli bir mağazalar zinciri haline getirmek'' diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.