Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 20.10.2009 Gazete
ABONE OL

Türk şirketleri Londra'da gövde gösterisi yaptı

Türkiye ve Avrupa'nın en büyük gayrimenkul geliştirme projelerinden biri olarak gösterilen ve tamamlandığında 1.2 milyar dolarlık bir satış hasılatı yaratması beklenen Varyap Meridian projesi, Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri (International Property Award) yarışmasında iki ayrı kategoride en yüksek not olan beş yıldız ile ödüllendirildi. Londra'da düzenlenen ödül töreninde, 'Varyap Meridian', 'En İyi Gayrimenkul Projesi' ve 'En İyi Yüksek Bina' ödüllerini aldı. Varlıbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Varlıbaş, uluslararası arenada verilen bu ödüllerin Türkiye adına kendisini gururlandırdığını söyledi. Türkiye'yi her fırsatta uluslararası platformlarda temsil etme yaklaşımı içinde bulunduklarını belirten Varlıbaş, "Herkes Londra'da Türk şirketlerini konuştu. Yarışma ve törenler Türk şirketlerinin gövde gösterisine dönüştü. Bizlerin başarısı Türkiye'nin başarısıdır" dedi. Süleyman Varlıbaş, Varyap Meridian'in henüz bitmemiş bir projeyle yarışmaya katıldığını, buna rağmen büyük başarı elde ettiğini ve Varyap Meridian'in tamamlandığında tüm dünyanın konuştuğu bir proje haline geleceğini belirtti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.