Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 18.10.2009 Gazete
ABONE OL

Hyundai'den 75 milyon dolarlık yeni yatırım

Hyundai Assan Türkiye Genel Müdürü Kurthan Tarakçıoğlu, ürettikleri teknoloji ile tasarım, performans ve ergonomi gibi tüm unsurlarda otomobil teknolojisinin en üst seviyesini yakaladıklarını dile getirdi. Hyundai Assan olarak Türkiye'ye bugüne kadar 500 milyon dolarlık yatırım yaptıklarını açıklayan Tarakçıoğlu, "Yatırımlarda hız kesilmeyecek. Önümüzdeki yıl 75 milyon civarında yeni yatırım yapılacak" diye konuştu. Yeni piyasa çıkarttıkları Hyundai Genesis'in tanıtımını da yapan Tarakçıoğlu, yeni modelin Hyundai'nin en üst segmentteki aracı olduğunu dikkat çekerek, aracın satış fiyatının 202 bin TL olacağını söyledi. Öte yandan Hyundai'den yapılan açıklamada ÖTV indiriminin bazı modellerinde Ekim ayının sonuna kadar devam ettiği belirtildi. Ayrıca her hangi bir marka ve model aracı olanlar Hyundai ile değişim yaptıklarında bin TL takas indirimi yapılıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.