Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 16.10.2009 Gazete

Bakımlı saç dökülmez!

Kadınların hayatında en önemli dönüm noktalarından olan hamilelik, beraberinde saç dökülmesi sorununu da getirebiliyor. Bu çok özel süreçte geçici dökülme durumlarında bitkisel kökenli ürünler devreye giriyor. Hamilelik, doğum ve menapozun yanı sıra stres, yorgunluk, kimyasal işlemler gibi sebeplerle saçları dökülenler için hazırlanan Bioblas Saç Bakım Serisi'nın saçları güçlendirdiği belirtiliyor. Ürünlerin fiyatları şöyle: Şampuan (400 ml) 12.50 TL, balsam (300 ml) 12.50 TL, saç şekillendirici (200 ml) 13.50 TL, serum (24x10 ml) 69.90 TL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.