Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 14.10.2009 Gazete

Avea taraftar kartlarla 115 bin aboneye ulaştı

Avea, Beşiktaş Kulübü'nün taraftarlarına yönelik mobil hizmetlerini KARTALCELL markası ile hayata geçirdi. İlk olarak Fenerbahçeliler'e yönelik kart çıkaran Avea, Beşiktaş ile 4 büyükleri tamamlamış oldu. Avea'nın bugüne kadar sattığı taraftar kartlarının sayısı da 115 bine ulaştı. Bunun 65 binini Fenerbahçeliler, 35 binini Galatasaraylılar, 15 binini de Trabzonsporlular aldı. 'Konuşuyorsak aşkımızdan' sloganıyla taraftarlara sunulan KARTALCELL'in de, 1-2 yıl içinde 200 bin aboneye ulaşması ve bundan da 1.5 milyon dolar gelir elde edilmesi hedefleniyor. Toplantıda konuşan Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir, KARTALCELL tarifelerinden yararlanmak isteyenlerin faturalı veya faturasız hat seçeneklerini tercih edebileceklerini söyledi. Avea Segment Yönetim Direktörü Tunç Berkman ise, daha önce 3 kulüple bu anlaşmayı yaptıklarını hatırlatarak, "Beşiktaş'ın bir avantajı var. Diğer kulüplerle belli bir öğrenme süreci yaşadık. Şu andaki tarife en rekabetçi tarife olacak" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.