Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 13.10.2009 Gazete
ABONE OL

Halkbank bin 250 yeni eleman alacak

Türkiye Halk Bankası, uzman yardımcısı, servis görevlisi ve banko görevlisi unvanlarında sınavla bin 250 kişi alacağını duyurdu. Türkiye Halk Bankası'nın, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, "Bankamız Yönetim Kurulu Kararı ile, bankamızın personel ihtiyacının giderilmesini teminen, yapılacak yazılı sınav ve mülakat sonucunda uygun görülen adaylardan, bankamız uygulamaları çerçevesinde uzman yardımcısı, servis görevlisi ve banko görevlisi unvanlarında 1250 kişiye kadar eleman alınmasına karar verilmiştir" ifadelerine yer verildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.