Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 12.10.2009 Gazete

Otokar'dan yeni minibüs

Hatlı minibüs satışlarında pazar lideri olan Otokar, ihtiyaçlar doğrultusunda tasarladığı M-2010 araçlarını piyasaya sundu

Otokar Genel Müdürü Serdar Görgüç, şehiriçi toplu taşıma alanında ortaya çıkan ihtiyaçları yakından takip ettiklerini, minibüs kullanıcılarından gelen talepleri değerlendirdiklerini dile getirdi. Görgüç: "Şirket olarak pazardan aldığımız bilgiler ve yeni ihtiyaçlar doğrultusunda, Otokar'ın Türk tasarımcıları ile birlikte yeni nesil bir minibüs üretmeye karar verdik. M-2010, Otokar mühendisleri tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiş, yüzde 100 yerli tasarım ve en yeni, tek Türk minibüsü olma özelliğini taşıyor" dedi. Görgüç, minibüs taşımacılığının Avrupa'da da yükselen bir eğilim olduğunu vurgulayarak, yeni minibüs serisi ile Avrupa pazarını da hedeflediklerini söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.