Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 11.10.2009 Gazete

Ayso dışarı açılıyor

Kısa süre önce marketlerde yerini alan sütlü tatlılarda 'Tatlı Kaşık', unlu mamullerde 'Kuke's', yurt dışı pazarına da sunulacak. Yurt dışında Katar'ın yanı sıra diğer fuarlara da katılacaklarını söyleyen Ayso Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Sofuoğlu, sloganlarının 'Tadında mutluluk var' olduğunu belirtti. "Sloganımızın mutluluğunu ve keyfini tüm dünya ile paylaşmaya devam edeceğiz" diyen Sofuoğlu, iç piyasa ile ilgili olarak da, "Ürünlerimiz büyük ilgi görüyor. Yeni çeşitleri yakında çok açıklayacağız" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.