Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 08.10.2009 Gazete
ABONE OL

'Protesto cam-çerçeve indirmek değildir...'

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, IMF ve Dünya Bankası'nın yıllık toplantısının açılışındaki, "Protestolara kulak vermemiz gerekiyor" sözlerine ilişkin olarak bir açıklama yaptı. "Bunları söylerken Taksim'deki mağazaların, bankaların camlarını, çerçevelerini indirenleri kastetmiyorum. Ben dışarıdaki mazlumların mağdurların protestolarını kastediyorum" diyen Erdoğan, şunları kaydetti: "Protesto saldırı değildir. Protesto cam-çerçeve indirmek değildir. Siz orada bir eylem yaparken yeni mağdurlar meydana getiriyorsunuz. Eğer protesto edeceksen, gel megafonu al eline istediğin gibi bağır, çağır. 14 ayrı nokta size tahsis edilmiş. O 14 ayrı noktada pankartını aç. Cam-çerçeve indirme..."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.