Bugünkü
Takvim

Kaçak akaryakıt ihaleyle satılacak

Kaçak akaryakıt açık artırma usulü ile satılacak. Bir ay içinde satılamazsa, pazarlık usulüne göre satış gerçekleştirilecek. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun (EPDK), konuya ilişkin yönetmeliğine göre; numune analiz sonuçları teknik düzenlemelere uygun olmayan kaçak petrol ürünlerinden akaryakıtın, ilgili il özel idaresi tarafından tasfiye ihalesi, numune analiz raporunun laboratuvardan geldiği tarihten başlayarak bir ay içerisinde, açık artırma usulüne göre yapılacak. Bir ay içerisinde satış yapılamazsa, pazarlık usulüne göre satış gerçekleştirilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.