Bugünkü
Takvim

ders ekle-sil nasıl yapılır? 2020 açıköğretim sınavları ne zaman?

işlemleri başladı. 2019-2020 AÖF bahar dönemi için hazırlıklarını sürdüren öğrenciler bugünden itibaren ders ekle-sil işlemlerini yapabilecekler. Kaıyt yenileme 28 Şubat'a kadar yapılabilecek. Peki, AÖF ikinci dönem kayıt yenileme ders ekle-sil nasıl yapılır? 2020 açıköğretim sınavları ne zaman?

  • Eğitim
  • 17.02.2020 09:13
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.02.2020 09:13
ABONE OL
AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır?

AÖF ikinci dönem kayıt yenileme nasıl yapılır? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin 2019-2020 Öğretim Yılı Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemleri başladı. Eğitimini açıköğretim üzerinden devam ettiren öğrencilerin merakla beklediği kayıt yenileme işlemleri ile ilgili detayları yazımızda derledik. Peki, AÖF ikinci dönem kayıt yenileme ders ekle-sil nasıl yapılır? 2020 açıköğretim sınavları ne zaman? İşte konu ile ilgili ayrıntılar...

AÖF İKİNCİ DÖNEM KAYIT YENİLEME NASIL YAPILIR?

Kayıt yenileme işlemi, Ders Seçimi (Ekle-Sil) ve Kayıt Yenileme Bedelinin Ödenmesiyle gerçekleşecek. Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgileri oluşmayacak ve öğrenciler kayıtlarını yeniletemeyecek.

DETAYLAR BİR SONRAKİ SAYFADA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.