Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 04.12.2019 11:04
  • Son Güncelleme: 04.12.2019 11:04

2019 ne zaman açıklanacak? Vakıflar Genel Müdürlüğü'nden açıklama

heyecanla bekleniyor. Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından başvuru işlemleri geçtiğimiz gün tamamlandı. Ortaöğrenim bursu sonuçlarının açıklanmasının ardından yükseköğrenim öğrencileri sonuçlara kilitlendi. Peki, 2019 ?

VGM yükseköğrenim bursu sonuçları açıklandı mı?

VGM yükseköğrenim bursu sonuçları ne zaman açıklanacak? Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından Ekim, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan ve Mayıs ayları boyunca yükseköğrenim öğrencilerine yapılan burs yardımı için başvurular tamamlandı. Geçtiğimiz günlerde ortaöğrenim sonuçlarının açıklanaması sonrası yükseköğrenim sonuçları için araştırmalar hız kazandı. Peki, 2019 VGM yükseköğrenim bursu sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte konu ile ilgili detaylar...

VGM YÜKSEKÖĞRENİM BURSU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

VGM tarafından yapılan açıklamada, 'Yükseköğrenim burs başvuru değerlendirmeleri devam etmektedir..." denildi. 2018 yılında yükseköğrenim başvuruları 15 Eylül - 3 Ekim'de alınmış sonuçlar 3 Ocak'ta duyurulmuştu. Buna göre, VGM yükseköğrenim burs sonuçlarının 2020 Ocak ayının ilk haftasında açıklanması bekleniyor.

Tarihler tahmini olup, resmi açıklamayı beklemekte fayda var.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.