Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 02.12.2019 15:08
  • Son Güncelleme: 02.12.2019 15:14

sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 İstanbul Üniversitesi sonuç sayfası

vize sınavı sonuçları için öğrencilerin heyecanlı bekleyişi sürüyor. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'nde eğitim gören öğrenciler 23-24 Kasım'da katıldıkları sınavın sonuçlarını nasıl görüntüleyebileceklerini araştırıyorlar. Peki, AUZEF vize sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? AUZEF sınav sonuçları sorgulama nasıl yapılır? 2019 İstanbul Üniversitesi sonuç sayfası...

AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AUZEF vize sınavı sonuçları açıklandı mı? İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi'nde eğitimini sürdüren öğrenciler 23-24 Kasım'da vize sınavına katıldılar. Sınav sonuçlarını merak eden öğrenciler, sonuçlar için heyecanlı bekleyişine devam ediyor. Dört oturum halinde gerçekleştirilen AUZEF vize sınavı ile ilgili detaylar haberimizde. Peki, AUZEF vize sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AUZEF sınav sonuçları sorgulama nasıl yapılır? 2019 AKSİS giriş ile İstanbul Üniversitesi sonuç sayfası...

AUZEF VİZE SINAVI SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

(AUZEF vize sınavı sonuçları henüz açıklanmadı.)

Sonuçların sınavın tamamlanmasının ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

Sonuçlar, öğrenme yönetim sistemi (açıköğretim öğrencileri için https://acikogretim.istanbul.edu.tr , uzaktan öğretim öğrencileri için http://ue.istanbul.edu.tr ) üzerinden açıklanıyor. Öğrenciler, Öğrenci Otomasyon Sistemi'ne (AKSİS) giriş yaparak sol sütundaki "SINAVLARIM" sekmesini takip ederek notlarına ulaşabilecekler.

AUZEF AÇIKÖĞRETİM SINAV SONUÇLARI BU SAYFADA OLACAK

AUZEF UZAKTAN EĞİTİM SINAV SONUÇLARI BU SAYFADA OLACAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.