Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 17.10.2019 10:39
  • Son Güncelleme: 17.10.2019 10:39

son gün ne zaman? 2019 ne zaman bitiyor?

sürecinde son aşamaya gelindi. Anadolu Üniversitesi'nin yayınladığı takvime göre, kayıtlar kısa süre sonra sona erecek. Henüz kayıt yapmayan adayların ellerini çabuk tutmaları gerekiyor. Peki, ? 2019 nasıl yapılır? İşte detaylar...

AÖF kayıt yenileme ne zaman bitiyor?

AÖF kayıt yenileme ne zaman bitiyor? Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde (AÖF) eğitim gören öğrenciler yeni dönem sınavlarına hazırlıklarını sürdürüyor. Sınavlara katılabilmek için kayıt yenileme yapmaları gereken öğrencilerin kayıt süreci devam ediyor. Kısa süre sonra sonra erecek olan kayıt yenileme işlemlerinin nasıl yapıldığı merak ediliyor. Peki, AÖF kayıt yenileme son gün ne zaman? 2019 açıköğretim kayıt yenileme ne zaman bitiyor? AÖF kayıt yenileme nasıl yapılır? İşte merak edilenler...

AÖF KAYIT YENİLEME NE ZAMAN BİTİYOR?

Anadolu Üniversitesi 2019-2020 akademik takviminde yer alan bilgiye göre, 7 Ekim'de başlayan AÖF kayıt yenileme işlemleri 18 Ekim 2019 tarihinde sona erecek.

Kayıt yenileme, Ders Seçimi (Ekle-Sil) işlemi ve kayıt yenileme bedelinin ödenmesiyle gerçekleşecek.

AÖF KAYIT EKRANI İÇİN TIKLAYIN

Kayıt yenileme işlemleri nasıl yapılır? Detaylar için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.