Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 15.10.2019 12:28
  • Son Güncelleme: 15.10.2019 12:28

VGM ortaöğretim burs sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 VGM ilkokul, ortaokul, lise burs miktarı ne kadar?

VGM ortaöğretim burs sonuçları için geri sayım başladı. Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından ortaöğretim ve yükseköğretim öğrencilerine yönelik verilen burs konusunda ortaöğrenim başvuruları tamamlandı. Başvuru sahipleri sonuçları heyecanla bekliyor. Peki, VGM ortaöğretim burs sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 VGM ilkokul, ortaokul, lise burs miktarı ne kadar?

VGM burs sonuçları ne zaman açıklanacak?

VGM ortaöğretim burs sonuçları ne zaman açıklanacak? VGM ortaöğrenim burs başvuruları 9 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında alındı. Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından karşılıksız olarak verilen burs yardımından faydalanmak isteyen öğrenciler sonuçların açıklanacağı tarihi heyecanla bekliyor. Peki, VGM ortaöğretim burs sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 VGM ilkokul, ortaokul, lise burs miktarı ne kadar? İşte tüm detaylar...

VGM ORTAÖĞRETİM BURS SONUÇLARI 2019 NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Vakıflar Genel Müdürlüğü ortaöğrenim burs başvuruları 9 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında alındı. Başvuru sahipleri, sonuçların hangi tarihte açıklanacağı araştırıyor. Ancak sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda henüz resmi açıklama yapılmadı. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

ORTAÖĞRENİM BURSU NE KADAR?

Burs almaya hak kazanan ortaöğrenim öğrencilerine her eğitim dönemi boyunca 9 ay (Ekim, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran) süreyle 60,00 TL burs yardımı yapılmaktadır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.