Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 11.10.2019 09:18
  • Son Güncelleme: 11.10.2019 09:18

ÖSYM son dakika! bugün açıklanacak mı? 2019 DGS ek yerleştirme ne zaman?

için geri sayım başladı. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen DGS ek tercihler işlemlerinin tamamlanmasının ardından sonuçlar araştırılmaya başlandı. Lisans programlarına yerleşmek isteyen öğrenciler sonuçları bekliyor. Peki, ? 2019 DGS ek yerleştirme ne zaman?

DGS ek tercih sonuçları bugün açıklanacak mı?

DGS ek tercih sonuçları bugün açıklanacak mı? 2019 yılı DGS ek tercih işlemleri 7 Ekim'de sona erdi. İlk tercihlerin sonucuna göre herhangi bir programa yerleşemeyen öğrenciler heyecan içinde sonuçları bekliyor. Bu nedenle, internet üzerinde "DGS ek tercih sonuçları ne zaman açıklanacak" sorusuna yanıt aranıyor. Peki, DGS ek tercih sonuçları bugün açıklanacak mı? 2019 DGS ek yerleştirme ne zaman? İşte konu ile ilgili merak edilenler...

DGS EK YERLEŞTİRME SONUÇLARI BUGÜN AÇIKLANACAK MI?

2019 DGS ek yerleştirme sonuçlarının hangi tarihte açıklanacağı henüz belli değil. Bir önceki tercihlere bakacak olursak, sonuçların tercihlerin bitmesinin ardından 1-2 hafta içerisinde açıklanması bekleniyor.

Buna göre, DGS ek tercih sonuçlarının önümüzdeki hafta yani 14-18 Ekim tarihleri arasında açıklanması bekleniyor. Tarihler tahmini olup resmi açıklamaları beklemekte fayda var.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.