Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 10.10.2019 11:26
  • Son Güncelleme: 10.10.2019 11:26

ne zaman açıklanacak? 2019 VGM ilkokul, ortaokul, lise burs başvuru sonuç tarihi belli mi?

için heyecanlı bekleyiş başladı. Ortaöğrenim eğitimi gören öğrenciler başvurularını gerçekleştirdi. VGM'nin yayınladığı takvime göre, başvurular 9 Ekim'de sona erdi. Peki, ne zaman açıklanacak? 2019 VGM ilkokul, ortaokul, lise burs başvuru sonuç tarihi belli oldu mu?

VGM burs sonuçları ne zaman açıklanacak?

VGM burs sonuçları ne zaman açıklanacak? Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) tarafından Ekim, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran ayı boyunca yani eğitim döneminde ortaöğrenim öğrencilerine yönelik verilecek burslar için başvurular tamamlandı. Öğrenciler başvurularını 9 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirdi. Şimdi ise sıra sonuçlarda. Peki, VGM burs sonuçları ne zaman açıklanacak? 2019 VGM ilkokul, ortaokul, lise burs başvuru sonuç tarihi belli oldu mu? İşte ayrıntılar...

VGM ORTAÖĞRENİM BURS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Vakıflar Genel Müdürlüğü ortaöğrenim burs başvuruları 9 Eylül - 9 Ekim tarihleri arasında alındı. Başvuru sahipleri, sonuçların hangi tarihte açıklanacağı araştırıyor. Ancak sonuçların ne zaman açıklanacağı konusunda henüz resmi açıklama yapılmadı. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

ORTAÖĞRENİM BURSU NE KADAR?

Burs almaya hak kazanan ortaöğrenim öğrencilerine her eğitim dönemi boyunca 9 ay (Ekim, Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart, Nisan, Mayıs, Haziran) süreyle 60,00 TL burs yardımı yapılmaktadır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.