Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 09.10.2019 12:37
  • Son Güncelleme: 09.10.2019 12:38

ne zaman bitiyor? 2019 ne zaman açıklanacak?

Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından ortaöğrenim ve yükseköğrenim öğrencilerine yönelik verilen burslar için başvuru süreci devam ediyor. Başvuru yapamayan öğrenciler, başvuruların ne zaman biteceğini araştırmaya başladı. Peki, ne zaman bitiyor? 2019 ne zaman açıklanacak?

VGM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Vakıflar Genel Müdürlüğü burs başvurusu ne zaman bitiyor? Ortaöğrenim (ilkokul, ortaokul, lise) ve yükseköğrenim öğrencilerine yönelik her eğitim döneminde burs veriliyor. Ortaöğrenim öğrencilerine 9 ay, yükseköğrenim öğrencilerine ise 8 ay boyunca verilen burs için başvuruların ne zaman biteceği ve sonuçların ne zaman açıklanacağı merak ediliyor. Peki, Vakıflar Genel Müdürlüğü burs başvurusu ne zaman bitiyor? 2019 VGM başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte konu ile ilgili detaylar...

VGM BURS BAŞVURULARI NE ZAMAN BİTİYOR?

Ortaöğrenim (İlkokul, ortaokul, lise) burs başvuruları 9 Ekim'de sona erecek.

Yükseköğrenim burs başvuruları 30 Ekim'de sona erecek.

Ortaöğrenim ve yükseköğrenim burs başvuruları başvuru formu doldurulmak suretiyle alınmaktadır.

ORTAÖĞRENİM VGM BURS BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

YÜKSEKÖĞRENİM VGM BURS BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.