Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 10.10.2019 00:03
  • Son Güncelleme: 10.10.2019 00:03

Geri sayım başladı! açıklandı mı? DGS ek yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak?

DGS ek yerleştirme tercih işlemleri Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından tamamlandı. Ek tercih işlemlerinin sona ermesiyle birlikte gözler na çevrildi. Adaylar şimdi sonuçlar için ÖSYM tarafından yapılacak açıklamaya odaklandı. Peki, DGS ek yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte detaylar...

DGS ek yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak?

DGS ek yerleştirme sonuçları için heyecanlı bekleyiş başladı. Adaylar konu hakkında ÖSYM tarafından yapılacak açıklamayı büyük bir merakla bekliyor. Bu kapsamda adaylar arama motorlarında DGS ek tercih sonuçları açıklandı mı sorusuna yanıt arıyor. Peki, DGS ek yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte konu hakkında merak edilen bilgiler...

DGS EK YERLEŞTİRME SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

DGS ek tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağı henüz belli olmadı. Konu hakkında ÖSYM'den açıklama geldiğinde haberimizin içinde yer alacak. Ancak 7 Ekim'de tamamlanan tercih işlemlerinin 14-15 Ekim tarihlerinde sonuçların açıklanması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.